Gram i zdam 2015
NewsyGram i zdam gra
Uczniowie od teraz mogą weryfikować swoją wiedzę w każdej chwili i w dowolnym miejscu, dzięki nowej odsłonie gry Gram i Zdam. Jest to pierwsza w Polsce edukacyjna gra społecznościowa przygotowująca do egzaminów.

Nasza propozycja jest skierowana do osób, które przygotowują się do egzaminu maturalnego, gimnazjalnego lub sprawdzianu szóstoklasisty. Nowa gra to połączenie przyjemnego z pożytecznym – z jednej strony uczeń ma do dyspozycji rozrywkę w atrakcyjnej i nowoczesnej oprawie, a z drugiej– co najważniejsze – weryfikuje swoją wiedzę.

Gra ma formę quizu, który uczestnik rozpoczyna od wybrania spośród puli 8 przedmiotów te, w których chce się sprawdzić. Następnie, niczym w znanym teleturnieju „Milionerzy”, musi odpowiedzieć poprawnie na 15 kolejnych pytań. Niewątpliwym atutem aplikacji jest jej interaktywność – gracz może podjąć się rywalizacji z innymi uczestnikami. Za poprawne odpowiedzi otrzymuje się punkty oraz specjalne odznaki, co bardzo mobilizuje do dalszej nauki poprzez aplikację.

dzien_sportu2007_81
Dzień Sportu 2007