Zmiana dnia otwartego 3.03.2016
Najbliższy dzień otwarty odbędzie się 3.03.2016 (czwartek), godzina 16.
W tym dniu zapraszamy obowiązkowo rodziców klas trzecich.

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych 2016
NewsyRekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych 2016
Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym, a także terminy składania dokumentów  do klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2016/2017.
Wolontariat "Serce-Sercu" 2016
NewsySerce Sercu 2016
Na zaproszenie Fundacji Sądeckiej oraz pana Zygmunta Berdychowskiego - Prezesa Społeczno-Kulturalnego Towarzystwa "Sądeczanin", wolontariusze naszego gimnazjum wraz z koordynatorem wzięli udział w Noworocznym Spotkaniu Opłatkowym w Zespole Szkół w Marcinkowicach dn. 31.01.2016. W czasie tej uroczystości z rąk Prezesa pana Zygmunta Berdychowskiego podziękowanie otrzymała koordynatorka Akcji "Serce-Sercu" w Rytrze pani Maria Izworska oraz wolontariusze Daria Maurek i Weronika Weber.
Wyjazd na łyżwy do Krynicy 2016
Grafikiłyżwy krynica
Wyjazd na łyżwy do Krynicy.
Turniej Piłki Siatkowej 2016
Newsyturniej piłki sitkowej 2016
W czasie ferii zimowych 20 lutego 2016 r.  zespół naszego Gimnazjum w składzie: Przemysław Wróbel, Kacper Klóska, Kacper Kołbon, Karol Poczkajski, Adrian Dulak, Anna Janczak, Paulina Tokarczyk, Sandra Garwol, Dominika Tokarczyk, uczestniczył w Turnieju Piłki Siatkowej, który organizowany był przez Zespół Szkół w Barcicach. W zawodach wzięło udział 5 zespołów, rozgrywane były systemem każdy z każdym. Zespół składał się z 3 dziewcząt i 3 chłopców. Po zaciętej walce po raz kolejny nasi zawodnicy zdobyli I miejsce.
Halowa Piłka Nożna 2016
Newsyhalowa piłka nożna 2016
W miesiącu grudniu w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej, do których zgłosiło się 5 zespołów. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym.
Zbiórka zużytych baterii 2016
Już od kilku lat w naszej szkole zbieramy zużyte baterie przy współpracy z firmą Reba. Aktualnie uczestniczymy w Konkursie "Edukujemy - Pomagamy" w kategorii Pomagamy - jak szlachetne pszczółki. Więcej informacji o konkursie można przeczytać na stronie www.reba.com.pl
Strona 7 z 53 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
wokol_krakowa08