Nawigacja
Gimnazjum
  Strona główna
  Godziny zajęć
  Dyrekcja
  Patron
  Galeria
  Terminy zebrań
  Dokumenty szkolne
  Konkursy przedmiotowe
  Kalendarz 2017/18
  Testy gimnazjalne
  Dla rodziców
  Wolontariat
  Wyróżnienia
  Pliki
  Kontakt

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
Klub wolontariatu 2012 - nagroda
Newsy

Gala Wolontariatu 2012


„Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia”

A. Einstein

 

„Obraz człowieczeństwa malowany barwami wolontariatu…”

 

 

W naszym gimnazjum prężnie działa od kilku lat Klub Wolontariatu pod patronatem Stowarzyszenia Sursum Corda w Nowym Sączu.  Wolontariusze należący do klubu pracują społecznie w różnych instytucjach na terenie gminy Rytro, wspierając jego mieszkańców zarówno młodszych jak i starszych. Od wielu lat działania wolontariatu były doceniane i wyróżniane. Tym razem doceniona została również praca kogoś, kto wykazał największą inicjatywę, dzięki komu powstał klub i działa już od kilku „dobrych” lat….

                W Krakowie, 17 listopada odbyła się Gala „Barwy wolontariatu 2012”. Celem  organizatorów jest nie tylko popularyzowanie idei wolontariatu, ale również nagrodzenie najbardziej aktywnych wolontariuszy.

 Podczas Gali wyróżniono i doceniono pracę osób, które zostały wyłonione w drodze konkursu. Osoby biorące udział w konkursie działają w różnorodnych środowiskach oraz instytucjach. Niektórzy pracują z dziećmi nieuleczalnie chorymi, niepełnosprawnymi, inni pomagają w organizacji imprez okolicznościowych, odwiedzają pacjentów w szpitalach, udzielają darmowych porad prawnych. Obszary działań wolontariuszy są niezliczone, czas ich pracy niezmierzony a działania bezcenne!

Wśród wielu osób z całego województwa małopolskiego zgłoszonych do konkursu wyróżnienie  zdobyła koordynatorka klubu wolontariatu w Rytrze mgr Maria Izworska. Doceniony został jej wkład w pracę z młodzieżą, szerzenie wartości, które niesie ze sobą wolontariat oraz czas poświecony bezinteresownym działaniom na rzecz innych ludzi.

Bardzo ucieszył nas wynik obrad Kapituły! Pani Maria Izworska odebrała dyplom uznania oraz nagrodę w obecności  wielu  znamienitych gości. Został przedstawiony jej dorobek i efekty pracy jako koordynatora Klubu Wolontariatu.

W tym dniu zostali wyróżnieni najlepsi z najlepszych, tym bardziej  cieszymy się, że wśród nich znalazła się pani Maria! Gratulujemy dopingując w dalszych działaniach.

Gratulujemy również wszystkim nagrodzonym, dzięki, którym na niejednej twarzy pojawił się uśmiech a świat przemalował się na jaśniejsze i cieplejsze barwy- barwy  prawdziwego wolontariatu!

 

Dyplom wolontariat Maria Izworska Gimnazjum Rytro 2012

 
Informacje
Gimnazjum Rytro
Terminy spotkań z rodzicami Gimnazjum Rytro 2013/2014 Terminy spotkań z rodzicami
Zdjęcie dnia
dzien_sportu2009_10
dzien_sportu2009_10
Dzień Sportu 2009
Najlepsze zdjęcie
zlaz2010_01
zlaz2010_01
Złaz gimnazjalny 2010
Z życia szkoły
epika2016_12
epika2016_12
Gramatyka polska 2016
Promocja
Szkoła Podstawowa im. Stefana Pawlika w Rytrze
Gmina Rytro
Uczniowski Klub Sportowy RYTER
LKS Poprad Rytro
Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
6-latku witaj w szkole!
Sądecka Telewizja Internetowa
Telewizja sądecka : Sądeckie TV : Starostwo : Wydarzenia : Panorama : Nowy Sącz
Unikalne IP
Odwiedziło nas 337327 różnych IP


Gimnazjum RYTRO © 2006

10486987 Unikalnych wizyt