Ko³o M³odych Przyrodników w Pieninach 2012
GrafikiKo³o M³odych Przyrodników Gimnazjum Rytro
19.05.2012 ko³o m³odych przyrodników z naszego gimnazjum w ramach projektu "Aktywnie w przysz³o¶æ" odby³o wycieczkê edukacyjn± do Pieniñskiego Parku Narodowego. Pod kierunkiem pracownika parku przeszli trasê z Kro¶cienka na Czertezik. Podczas zajêæ poznawali ró¿norodno¶æ biologiczn± Pienin. Uczestnicy wycieczki, wykonuj±c w grupach wiele æwiczeñ mogli porównaæ ekosystemy ³±ki, lasu i murawy naskalnej. Zapraszamy do obejrzenia zdjêæ.
Internetowa gra kryptologiczna 2012
GrafikiInternetowa gra kryptologiczna 2012
W tym roku mija 80 lat od z³amania kodu Enigmy przez polskich matematyków. Z tej okazji zorganizowano internetow± grê kryptologiczn± £AMACZE SZYFRÓW. Ka¿dy chêtny mo¿e spróbowaæ swych si³ jako adept sztuki ³amania szyfrów.

Rejestracja mo¿liwa do 1 czerwca, pierwsze zadanie 16 maja, a fina³ gry 4 czerwca.

"Nad przepa¶ci±" teatr profilaktyczny 2012
Grafiki

Teatr profilaktyczny

9.05.2012 r. w naszej szkole go¶cili aktorzy z Teatru Profilaktycznego „Inspiracja” z Krakowa. Przedstawili spektakl pt. „Nad przepa¶ci±”, który dotyczy³ problematyki uzale¿nieñ oraz dokonywania trudnych ¿yciowych wyborów.Uczniowie poznali historiê m³odych ludzi nara¿onych na wiele zagro¿eñ zwi±zanych z siêganiem po ¶rodki uzale¿niaj±ce.Po spektaklu uczniowie mieli okazjê porozmawiaæ na temat przyczyn i skutków uzale¿nieñ, oraz dowiedzieli siê jak reagowaæ i gdzie szukaæ pomocy w trudnych sytuacjach.

221. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja
Grafiki221. rocznica uchwalenia konstytucji 3 maja
221. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja - fotogaleria z akademii.
Dzieñ Ziemi 2012
GrafikiDzieñ Ziemi 2012
9.05.2012 r. uczennice naszego gimnazjum: Aleksandra Koszkul III c, Beata Nosal III c, Julia Kowalczyk II b, Lidia Kotarba III c i Magdalena Nosal III c wziê³y udzia³ w obchodach "Dnia Ziemi" organizowanych przez LOP Oddzia³ "Prehyba" w Starym S±czu. Podczas uroczysto¶ci zosta³y wrêczone nagrody za udzia³ w konkursach ekologicznych. W konkursie fotograficznym "Zwiastuny wiosny" II miejsce zdoby³a Aleksandra Koszkul a wyró¿nienie Beata Nosal.
W konkursie piosenki o tematyce ekologicznej III miejsce zdoby³a Aleksandra Koszkul a IV miejsce Julia Kowalczyk.
Konkurs "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski" 2012
GrafikiPoznajemy Parki Krajobrazowe Polski 2012
8.03.2012 r. uczniowie naszego gimnazjum: Aleksandra Pawlik II a, Aleksandra Tomasiak II a, Beata Nosal III c i Bart³omiej Dziedzina III b, zdobyli III m w III etapie XI edycji konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski".
Indywidualnie I miejsce w tym konkursie zajê³a Aleksandra Pawlik.
Egzamin gimnazjalny 2012
GrafikiEgzamin gimnazjalny 2012 Gimnazjum Rytro
Egzamin gimnazjalny 24-26 kwietnia 2012 r. - fotogaleria

Arkusze pytañ i odpowiedzi.
Strona 9 z 42 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
niepodleglosc2014_14