Kanarki 2010
GrafikiKanarki 2010 Gimnazjum Rytro Pan Nosal
24 maja 2010 r. grupa uczniów z klas I mia³a okazjê zobaczyæ hodowlê kanarków Pana Nosala. Dowiedzieli¶my siê wielu ciekawych rzeczy na temat ¿ycia i zwyczajów tych ma³ych, ale piêknych ptaków. Dziêkujemy za mo¿liwo¶æ obejrzenia kanarków.
Eko-kolekcja 2010
GrafikiEko-kolekcja 2010 Gimnazjum Rytro
Uczniowie naszej szko³y wziêli udzia³ w konkursach ekologicznych organizowanych w ramach programu "Ekologiczny Piknik Powiatowy - jako forma edukacji ekologicznej spo³eczeñstwa gmin Piwniczna-Zdrój, Rytro, Stary S±cz, Podegrodzie oraz Mi³o¶ników Beskidu S±deckiego". Zapoznaj siê z wynikami uczniów naszej szko³y.
Egzamin gimnazjalny 2010 - fotogaleria
GrafikiEgzamin gimnazjalny 2010 fotogaleria
Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z egzaminu gimnazjalnego, który odby³ siê w dniach 27 - 29 kwietnia 2010 roku.
Dzieñ Ziemi 22 kwietnia 2010
GrafikiDzieñ Ziemi 2010
22 kwietnia 2010 r. w Starym S±czu odby³a siê akademia z okazji Dnia Ziemi zorganizowana przez Zarz±d Okrêgu LOP Oddzia³ Przehyba w Starym S±czu.

Iwona Padula 3b i Ewelina Podgórska 3b wziê³y udzia³ w konkursie na prezentacjê nt. "Wspó³czesna Pani Ziemia". W tej konkurencji zdoby³y III miejsce.

Lidia Kotarba 1c i Beata Nosal 1c wziê³y udzia³ w konkursie fotograficznym pt. "Flora S±decczyzny". W tej konkurencji Lidia Kotarba zdoby³a III miejsce a Beata Nosal wyró¿nienie. Ka¿da z uczennic otrzyma³a nagrodê ksi±¿kow± i dyplom. Gratulujemy!
Maroko 2010 - prezentacja podró¿nika
GrafikiMaroko 2010 prezentacja podró¿nika
13 kwietnia 2010 roku w naszej szkole go¶ci³ podró¿nik, który przedstawi³ prezentacjê multimedialn± z wyprawy do Maroka. W sposób bardzo interesuj±cy i niezwykle barwny opowiedzia³ nam wiele ciekawych rzeczy o zabytkach, florze, faunie i zwyczajach ludzi mieszkaj±cych w Maroku.
Egzamin gimnazjalny 2010 jêzyk angielski - pytania i odpowiedzi transkrypcja
NewsyEgzamin gimnazjalny 2010 pytania odpowiedzi transkrypcja czê¶æ humanistyczna matemayczno - przyrodnicza jêzyk angielski arkusze pytañ karta odpowiedzi
Egzamin gimnazjalny jêzyk angielski  pytania i odpowiedziCo sprawdzano na egzaminie gimnazjalnym 2010 z jêzyka angielskiego? Zobacz pytania oraz przyk³ady poprawnych odpowiedzi.
Egzamin gimnazjalny 2010 czê¶æ matematyczno - przyrodnicza - pytania i odpowiedzi
NewsyEgzamin gimnazjalny 2010 pytania i odpowiedzi czê¶æ humanistyczna matematyczno - przyrodnicza jêzyk angielski arkusze pytañ karta odpowiedzi
Egzamin gimnazjalny czê¶æ matematyczno  - przyrodniczaCo sprawdzano na egzaminie gimnazjalnym 2010 w czê¶ci matematyczno - przyrodniczej? Sprawd¼ odpowiedzi, zapoznaj siê z pytaniami!
Strona 16 z 42 << < 13 14 15 16 17 18 19 > >>
ulubieniec05 Beaty N.