Nawigacja
Gimnazjum
  Strona główna
  Godziny zajęć
  Dyrekcja
  Patron
  Galeria
  Terminy zebrań
  Dokumenty szkolne
  Konkursy przedmiotowe
  Kalendarz 2017/18
  Testy gimnazjalne
  Dla rodziców
  Wolontariat
  Wyróżnienia
  Pliki
  Kontakt

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
VII Ogólnopolski Konkurs Informatyczny
Newsy

VII Ogólnopolski Konkurs  Informatyczny

Trwa VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej Uczniów Szkół Gimnazjalnych. Zapraszamy do wzięcia udziału w tej rywalizacji. Patronem medialnym wydarzenia jest portal Interklasa.pl.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej Uczniów Szkół Gimnazjalnych po raz siódmy organizuje IV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa we współpracy z Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli. W realizacji przedsięwzięcia partnerują im Wydział Oświaty Urzędu Miasta Szczecin oraz Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

Konkurs, w którym najlepsi młodzi informatycy mogą zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami z różnych stron Polski, składa się z trzech etapów. Pierwszy z nich to kwalifikacje (4.01-7.02) - uczestnicy, którzy zgłosili się do rywalizacji wypełniając i wysyłając do organizatorów odpowiedni formularz mają za zadanie rozwiązać przez Internet test kwalifikacyjny.

W etapie drugim (półfinał, 15.03-17.03) na 320 najlepszych uczniów (po 20 z każdego województwa) czekać będą zadania do samodzielnego rozwiązania. (Dokumenty potrzebne do zgłoszenia do rywalizacji, zadania obu etapów i wyniki poszczególnych części konkursu dostępne będą na jego stronie internetowej - kliknij TUTAJ).

W finale konkursu, który odbędzie się w dniach 16 i 17 kwietnia 2010 r., 32 najlepszych gimnazjalistów (po dwóch najlepszych uczniów z każdego województwa, w tym jeden z małego miasta lub wsi) zmierzy się z testem i zadaniami praktycznymi przy komputerach w Szczecinie (wyżywienie, noclegi oraz inne atrakcje zapewniają organizatorzy rywalizacji).

Zwycięzca Konkursu Wiedzy Informatycznej Uczniów Szkół Gimnazjalnych otrzyma komputer przenośny (notebook lub laptop), a laureaci II i III miejsca inny sprzęt komputerowy i pakiety oprogramowania. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc pojadą również wraz ze swymi nauczycielami na wycieczkę do Brukseli. Wszyscy finaliści rywalizacji otrzymają okolicznościowe dyplomy i inne nagrody.

Patronem specjalnym i sponsorem VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej Uczniów Szkół Gimnazjalnych jest Sławomir Nitras, poseł do Parlamentu Europejskiego. Konkursowi patronuje również Minister Edukacji Narodowej Katarzyna Hall, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Władysław Husejko, Zachodniopomorski Kurator Oświaty Artur Gałęski oraz Prezydent Miasta Szczecin Piotr Krzystek. Głównym sponsorem tegorocznej edycji informatycznej rywalizacji jest firma TIETO Poland.

Więcej informacji na temat konkursu (w tym jego regulamin, formularz zgłoszeniowy, listy referencyjne oraz zakres materiału i literaturę przydatną podczas przygotowań) znaleźć można TUTAJ. Pytania dotyczące rywalizacji kierować należy za pomocą poczty elektronicznej na adres: czworkanamaxa@wp.pl.


Strona konkursu http://www.lo4.szczecin.pl/konkursy/VII_ogolnopolski.html


Informacje
Gimnazjum Rytro
Terminy spotkań z rodzicami Gimnazjum Rytro 2013/2014 Terminy spotkań z rodzicami
Zdjęcie dnia
jaselka2012_17
jaselka2012_17
Jasełka 2012
Najlepsze zdjęcie
dz_naucz2009_25
dz_naucz2009_25
Dzień Nauczyciela 2009
Z życia szkoły
romantycznosc2007_07
romantycznosc2007_07
Przedstawienie "Romantyczność"
Promocja
Szkoła Podstawowa im. Stefana Pawlika w Rytrze
Gmina Rytro
Uczniowski Klub Sportowy RYTER
LKS Poprad Rytro
Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
6-latku witaj w szkole!
Sądecka Telewizja Internetowa
Telewizja sądecka : Sądeckie TV : Starostwo : Wydarzenia : Panorama : Nowy Sącz
Unikalne IP
Odwiedziło nas 332884 różnych IP


Gimnazjum RYTRO © 2006

9629282 Unikalnych wizyt